• 23 czerwca 2021 roku na placu przedszkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21. Najstarsze przedszkolaki z grupy Gumisie i Smerfy przedstawiły przygotowany pod kierunkiem nauczycielek program artystyczny, a następnie odebrały pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Specjalne podziękowania z rąk pani dyrektor Danuty Prusinowskiej - Zmyślony otrzymali też rodzice, którzy w szczególny sposób angażowali się w życie przedszkola. Dzieci z grupy Krasnoludki wręczyły starszym kolegom zakładki do książek, które na pewno przydadzą się w klasie I. W uroczystości uczestniczyli wzruszeni rodzice. Naszym bajkowym przedszkolakom życzymy powodzenia i samych sukcesów szkole!

• Spotkanie absolwentów

• Rok temu odchodzili z naszej „Bajki”... Inne to było pożegnanie, niż zwykle. Z powodu pandemii już w marcu 2020 roku przestali chodzić do przedszkola, a po pamiątkowe dyplomy i nagrody przychodzili pojedynczo o określonej godzinie. Nie mieli „zielonej nocy”, ani spotkania na zakończenie przedszkola. Inne to było pożegnanie… bardziej smutne, niż zwykle. Dlatego już wtedy obiecaliśmy sobie, że kiedy sytuacja się poprawi, spotkamy się jeszcze w przedszkolu!

I udało się W piękne czerwcowe popołudnie na placu zabaw odbyło się pierwsze w historii „Bajki” spotkanie absolwentów. Przybyła prawie cała grupa Smerfów, które obecnie kończą już klasę I. Były wspomnienia, ulubione przedszkolne zabawy, rozmowy o szkole, lody i ogromna radość ze wspólnego spotkania :)