• Dzień Chłopca 2020

• Dzień Chłopca w Przedszkolu nr 1 „Bajka” minął w miłej atmosferze. Słodka niespodzianka - pyszne i piękne torty z samochodami uradowały chłopaków z wszystkich przedszkolnych grup. Dziewczynki przy pomocy pań przygotowały dla swoich kolegów krawaty, medale, odznaki, korony i inne drobne upominki. Były też konkursy, wesołe zabawy w salach i w ogrodzie przedszkolnym, pokaz mody i koronacja chłopaków. A przede wszystkim w żadnej grupie nie brakowało dziś uśmiechów i radości.

• Konkurs ekologiczny

• Drodzy Rodzice!

Ruszyła III edycja konkursu "Region czysty na 6", która potrwa do 14 maja 2021r.

Przed wejściem do przedszkola zostały umieszczone podpisane pojemniki, do których należy wrzucać:

-nakrętki

-baterie

-puszki aluminiowe.

Przypominamy, że w zeszłym roku dzięki Państwu nasze przedszkole (mimo, że najmniejsze w mieście) zdobyło I miejsce.

Drodzy Rodzice! zadbajmy wspólnie o czystość naszej planety.

• Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/21

• Rok szkolny 2020/21 rozpoczęty. Przedszkolne sale znów wypełniły się radosnym dziecięcym gwarem .

W czasie wakacji odnowiony został sprzęt rekreacyjny na naszym placu zabaw. Przygotowaliśmy także "zieloną salę", aby jak najwięcej zajęć i zabaw mogło odbywać się na świeżym powietrzu.

• Wakacyjne zabawy

• 29 czerwca 2020 roku po długiej przerwie spowodowanej pandemią otworzyliśmy ponownie nasze przedszkole. Wakacyjny czas minął nam radośnie i twórczo, mimo że funkcjonowaliśmy w reżimie sanitarnym. Dzieci, które skorzystały z naszej oferty nie narzekały na nudę, a przy tym rozwijały się muzycznie, plastycznie, tanecznie i ruchowo. Nareszcie znów mogliśmy być razem