21 stycznia 2015 roku w grupie Krasnoludki odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowane przez nauczycielki, dzieci oraz rodziców. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występ swoich wnucząt. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor, która serdecznie przywitała miłych gości. Najmłodsze przedszkolaki wystąpiły w przepięknych strojach, prezentując babciom i dziadkom tradycyjne „Jasełka”. Po przedstawieniu recytowały wierszyk z życzeniami, zaśpiewały piosenkę i zagrały na grzechotkach. Podczas programu artystycznego na twarzach babć i dziadków można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia. Po występie przyszedł czas na wręczenie upominków: kwiatka dla babci i medalu dla dziadka. Następnie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który był okazją do rozmów oraz dzielenia się wrażeniami. Podczas uroczystości dziadkowie mogli też wraz z wnuczętami zaprezentować swoje zdolności muzyczne . Ten wyjątkowy dzień z pewnością na długo zostanie w pamięci dziadków i wnucząt.
Zapraszamy do galerii zdjęć