Halloween w grupie Smerfy nie był związany ze strasznymi upiorami. Dzieci przebrały się w tym dniu w wesołe czarodziejskie stroje. Dzień wypełniony był zabawami i konkursami. Balik otworzyła czarownica Magda, która zaprosiła wszystkich do tańca z czarno - pomarańczowymi wstążkami. Dzieciom podobał się bardzo taniec z miotłą, a także jedzenie ciastka z ręki czarownicy i jabłka zawieszonego na sznurku. Woreczki wypełnione cukierkami były nagrodą dla spostrzegawczych poszukiwaczy skarbów. Uczestnicy imprezy wykonywali też różnorodne zadania, ukryte w balonikach. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, a na koniec dzieci wyczarowały zabawne duszki z chusteczek higienicznych.
Zapraszamy do galerii zdjęć