Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w świątecznym rodzinnym konkursie plastycznym. W tym roku tematem konkursu jest: "Mikołaj".
Mikołaje wykonane dowolną techniką można składać u wychowawczyń grup do 30 listopada 2010 roku. Jury konkursowe wybierze najciekawsze prace i przyzna nagrody i wyróżnienia, a jurorami będą wszystkie przedszkolaki oraz personel przedszkola. Wszystkie Mikołaje zostaną wyeksponowane na wystawie konkursowej.
Ogłoszenie wyników - 6 grudnia 2010 roku.